Pomóż nam pomagać i przekaż 1,5% podatku na
Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Bratek KRS 0000171673
Podaruj Dzieciom swój 1,5% podatku

07.12.2017 zajęcia plastyczne z klasą integracyjną z sp1 200W słoneczny grudniowy dzień dzieci z grupy G z ORW: Oliwia, Fabian, Mateusz i Piotr skorzystały z zaproszenia uczniów klasy III integracyjnej i wzięły udział w zajęciach plastycznych o tematyce świątecznej.

 

 

 

Uruchomiły swoją wyobraźnię i umiejętności tworząc kolorowe bombki. Podczas przyjemnej pracy przy świątecznych piosenkach wspominany był wspólnie spędzony czas w trakcie realizacji Projektu Społecznik pn.: „Z wiatrem i pod wiatr”. Wszyscy świetnie się bawili.

opracował: Aldona Kaczmarek
zamieścił: Edyta Malicka

Następnie podzieleni na grupy uczniowie skakali na piłkach, ścigali się w workach, strącali piłką puszki. W tym dniu można było także poćwiczyć rzuty do kosza, zagrać w softtenis oraz skorzystać z trampoliny, która znajduje się na terenie Ośrodka. Wszyscy beneficjenci mogli obserwować kręcące się na wietrze tęczowe wiatraki, które dostarczały wiele polisensorycznych wrażeń.
Największe emocje wywołało puszczanie na wietrze kolorowych latawców i baniek mydlanych. Pogoda dopisała, słońce świeciło i przyjemnie spędzony czas szybko minął.
uczestnik wykonał samolot, który potem szybował nad siatką. Następnie podzieleni na grupy uczniowie skakali na piłkach, ścigali się w workach, strącali piłką puszki. W tym dniu można było także poćwiczyć rzuty do kosza, zagrać w softtenis oraz skorzystać z trampoliny, która znajduje się na terenie Ośrodka. Wszyscy beneficjenci mogli obserwować kręcące się na wietrze tęczowe wiatraki, które dostarczały wiele polisensorycznych wrażeń.
Największe emocje wywołało puszczanie na wietrze kolorowych latawców i baniek mydlanych. Pogoda dopisała, słońce świeciło i przyjemnie spędzony czas szybko minął.uczestnik wykonał samolot, który potem szybował nad siatką. Następnie podzieleni na grupy uczniowie skakali na piłkach, ścigali się w workach, strącali piłką puszki. W tym dniu można było także poćwiczyć rzuty do kosza, zagrać w softtenis oraz skorzystać z trampoliny, która znajduje się na terenie Ośrodka. Wszyscy beneficjenci mogli obserwować kręcące się na wietrze tęczowe wiatraki, które dostarczały wiele polisensorycznych wrażeń.
Największe emocje wywołało puszczanie na wietrze kolorowych latawców i baniek mydlanych. Pogoda dopisała, słońce świeciło i przyjemnie spędzony czas szybko minął.