Pomóż nam pomagać i przekaż 1,5% podatku na
Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Bratek KRS 0000171673
Podaruj Dzieciom swój 1,5% podatku

97 UWAGA   ROPOCZĘCIE NOWEGO PROJEKTU 200 Od maja ruszył projekt „Daj mi szansę – wczesna diagnoza i rehabilitacja zwiększeniem perspektyw rozwoju " w ramach, którego odbędą się następujące działania:
- prowadzenie wczesnej wielospecjalistycznej diagnozy;
- prowadzenie rehabilitacji i terapii w formie zajęć rozwijających umiejętności komunikacyjne i społeczne, rozwijających funkcje poznawcze, rehabilitacji ruchowej oraz integracji sensorycznej;
- upowszechnianie i promowanie potrzeby prowadzenia wczesnej diagnozy i rehabilitacji

 

 

 

Zapraszamy na bezpłatną wielospecjalistyczną diagnozę w tym:
- neurologopedyczną,
- pedagogiczną,
- fizjoterapeutyczną,
- psychologiczną,
- integracji sensorycznej.
Prowadzimy również badania z wykorzystaniem Protokołu Obserwacji Zachowań pod kątem autyzmu – ADOS 2, który jest precyzyjnym narzędziem do diagnozowania i oceniania objawów autyzmu.
Konsultacje realizowane są w terminie: maj 2021– listopad 2021
Zapisy pod numerem telefonu: 95 7462 447

W projekcie mogą wziąć udział dzieci do 6. roku życia z wrodzoną niepełnosprawnością, dzieci, młodzież i osoby dorosłe z niepełnosprawnością nabytą wskutek choroby lub zdarzenia losowego, nieposiadające orzeczenia o niepełnosprawności, w tym będące w trakcie jego ustalania (nie dotyczy osób oczekujących na wydanie kolejnego orzeczenia, po upływie ważności dotychczas posiadanego orzeczenia czasowego), zamieszkałe na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Zadanie publiczne realizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym „Bratek” współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

Opracowała: Kaja Plaskota

Opublikowała: Edyta Malicka