biedronki tygryski smoki zuchy misie krasnale baczki pszczolki kotki
skrzaty zabki motylki tutpusie smerfy jezyki sowki sloneczka kroliczki
Pomóż nam pomagać i przekaż 1,5% podatku na
Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Bratek KRS 0000171673
Podaruj Dzieciom swój 1,5% podatku

2023.05 społecznik sowy 20028 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się turniej ekologiczno-zdrowotny w ramach programu “Społecznik 2022-2024”.

 

 

 

 

 

W imprezie uczestniczyły dzieci z naszego przedszkola oraz 3 zaprzyjaźnione grupy z innych przedszkoli. W trakcie turnieju, każde dziecko mogło zmierzyć się z następującymi zadaniami: posprzątać brudną plażę, wykonać zdrowego szaszłyka, namalować owoc, segregować śmieci, wziąć udział w konkurencji sportowej, odgadnąć jaki to owoc poprzez dotyk oraz ułożyć eko puzzle. W wolnej chwili można było pobawić się z animatorem ewentualnie odpocząć posilając się kiełbaską z grilla lub słodkim co nie co. Dawno nie byliśmy na tak fajnej imprezie !- zobaczcie sami.

Opracowała: Magdalena Kubiak

Opublikowała: Anna Górczewska