• 1,5%
Pomóż nam pomagać i przekaż 1,5% podatku na
Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Bratek KRS 0000171673
Podaruj Dzieciom swój 1,5% podatku
1Tegoroczne obchody Dnia Nauczyciela to wyjątkowy czas dla bratkowej społeczności, ponieważ związany z obchodami 20 lat istnienia Stowarzyszenia Pomocy Niepełnosprawnym „Bratek”.
Bo czy wiecie, że...
Prawie dokładnie 20 lat temu - 10.09.2003 roku, powołane zostało Stowarzyszenie, które początkowo funkcjonując wyłącznie w oparciu o wolontariat, zapewniało opiekę i edukację 7 dzieci z Barlinka i okolic?
Dziś, w murach naszych placówek pozostaje 420 osób - dzieci, młodzieży i dorosłych i nadal są wśród nich nasi pierwsi wychowankowie!
To, co się wydarzyło jest naprawdę niezwykłe, tak jak niezwykłe były wspólnie spędzone w Dom weselny Bursztynowa chwile. Wspaniała, pełna radości zabawa w doskonałym towarzystwie na długo pozostaną w pamięci Założycieli, Zarządu i wszystkich pracowników Przedszkola, Ośrodka-Rewalidacyjno Wychowawczego, Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Środowiskowego Domu Samopomocy „Bratek”.
To, że od 20 lat robimy „dobrą robotę” czujemy w naszych sercach, ale kiedy wzruszające słowa trafiają do nas w formie listu, to jakby ktoś dodał nam skrzydeł.
Przeczytajcie sami (zachowano oryginalną pisownię).

 

 

 

Opublikowała: Katarzyna Obłąk

Realizujemy projekty we współpracy z:

          logo1     logo2     logo3     logo4