• 1,5%
Pomóż nam pomagać i przekaż 1,5% podatku na
Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Bratek KRS 0000171673
Podaruj Dzieciom swój 1,5% podatku

Wakacje w Stowarzyszeniu Pomocy Niepełnosprawnym „Bratek” upływają pod znakiem- nie odpoczynku- ale pracy! Ale to chyba nikogo nie dziwi, bo zgodnie z obietnicami Stowarzyszenie konsekwentnie realizuje kolejne zadania związane z opieką i rehabilitacją osób niepełnosprawnych- tym razem ukierunkowane na osoby dorosłe.

28 lipca 2022 roku w siedzibie Powiatu Myśliborskiego została podpisana umowa pomiędzy Stowarzyszeniem reprezentowanym przez P. Prezes Zofię Gągało oraz Skarbnika P. Wojciecha Światłowskiego a Powiatem Myśliborskim reprezentowanym przez Starostę Myśliborskiego P. Andrzeja Potyrę oraz Wicestarostę P. Alicję Prill oraz Skarbnika P. Małgorzatę Popławską na „Utworzenie i prowadzenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Barlinku” przy ul. Gorzowskiej 63A. W spotkaniu uczestniczył także Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie P. Magdalena Zynda-Lis.

Na realizację zadania publicznego Starostwo przekaże w roku 2022 kwotę 1 095 540 zł (jeden milion dziewiećdziesiąt pięć tysięcy czterdzieści złotych). Placówka będzie dysponowała 30 miejscami.

Realizujemy projekty we współpracy z:

          logo1     logo2     logo3     logo4