• 1,5%
Pomóż nam pomagać i przekaż 1,5% podatku na
Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Bratek KRS 0000171673
Podaruj Dzieciom swój 1,5% podatku

2 10 czerwca w Sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbyła się uroczysta gala z okazji 20-lecia Lions Club Barlinek.

Delegaci podopiecznych naszego Stowarzyszenia, uświetnili gale swoim występem artystycznym, który stał się tez okazją do podziękowania  członkom barlineckiego Lions Club za dotychczasowe wsparcie naszego Stowarzyszenia.

To właśnie Barlinecki LC dofinansował zakup pierwszego busa, który dowoził na zajęcia naszych pierwszych podopiecznych, ufundował ścieżkę doświadczania świata w parku przy nowo wybudowanym budynku, zasadził piękne rododendrony, które corocznie wiosną zachwycają  nas swoimi kolorami.

Podopieczni Stowarzyszenia zabrali widownię w magiczną podróż po dystryktach Lions Club International, przybliżając kulturę i muzykę z odległych zakątków świata.

Nasz występ taneczny wzbogacił swoim występem wokalnym Piotr Tłustochowicz, znakomity wokalista, pianista i kompozytor, finalista 6 edycji programu „The Voice of Poland”, sympatyzujący z naszym Stowarzyszeniem od wielu lat.

Prezydent LC Barlinek Arleta Wirchanowicz, w imieniu Pani Meike Moog-Steffens wraz z grupą przyjaciół ze Schneverdingen wręczyła młodzieży klubu prowadzonego przez nasze Stowarzyszenie tablety, za które młodzież serdecznie dziękuje.

Zarządowi i członkom LC Barlinek,  z okazji 20-lecia gratulujemy i życzymy dalszych osiągnieć w działaniach charytatywnych na rzecz społeczności lokalnych, dzieci i młodzieży i ochrony zdrowia.

 

Udostępniamy zdjęcia dzięki uprzejmości M. Przybyskiej z portalu barlinek24.

Opracowała: Karolina Staszak-Sulikowska

Opublikowała: Katarzyna Obłąk

Realizujemy projekty we współpracy z:

          logo1     logo2     logo3     logo4