• 1,5%
Pomóż nam pomagać i przekaż 1,5% podatku na
Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Bratek KRS 0000171673
Podaruj Dzieciom swój 1,5% podatku

30 lat temu utworzony został w Polsce Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, który z zaangażowaniem realizuje działania na rzecz rehabilitacji zawodowej i integracji społecznej osób z niepełnosprawnościami.

22 września w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, będąca okazją do podsumowań działań PFRON na rzecz osób niepełnosprawnych. Wzięli w niej udział m.in. minister Marlena Maląg i Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych Paweł Wdówik,  którzy mówili o wielkich zmianach i codziennej pomocy, sukcesach i wyzwaniach PFRON. Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym „Bratek” reprezentowała Prezes stowarzyszenia- P. Zofia Gągało.

W tym dniu pracownicy PFRON otrzymali odznaczenia państwowe.  Prezes Funduszu Krzysztof Michałkiewicz -otrzymał Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski. Odznaczenia – Srebrny i Brązowy Krzyż Zasługi otrzymali również Dyrektor Generalny PFRON Sebastian Szymonik oraz Pani Beata Góral, wieloletnia pracownica PFRON.

Jest nam szczególnie miło, że jako niewielka organizacja pozarządowa- mogliśmy uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu dla środowisk działających na rzecz edukacji i rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Zaproszenie na jubileuszową galę było dla nas szczególnym wyróżnieniem i docenieniem naszej codziennej pracy.

Zarząd Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym „Bratek” wraz z pracownikami, oraz podopiecznymi stowarzyszenia składają gratulacje i wyrazy uznania pracownikom PFRON, zaś szczególne podziękowania za zaangażowanie w swoją pracę kierujemy do Dyrektora Zachodniopomorskiego Oddziału  PFRON – P. Anny Rąbel wraz z pracownikami, którzy na co dzień wspierają działalność naszej małej organizacji. Dziękujemy za zaufanie naszej organizacji-  z małego miasta  ale za to z dużym potencjałem i jeszcze większymi marzeniami.

 

Realizujemy projekty we współpracy z:

          logo1     logo2     logo3     logo4