• 1,5%
Pomóż nam pomagać i przekaż 1,5% podatku na
Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Bratek KRS 0000171673
Podaruj Dzieciom swój 1,5% podatku

„ Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy a księga zdarzeń zawsze w połowie otwarta".

Wisława Szymborska

1 września 2021 r.  już po raz ósmy zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2021/2022 w Szkole Przysposabiającej do Pracy w Barlinku. Ta inauguracja była szczególna, bo pierwszy raz mogliśmy powiedzieć, że „Jesteśmy u siebie!” A wszystko za sprawą zakończenia  kolejnej inwestycji  Stowarzyszenia Pomocy Niepełnosprawnym „Bratek”,  dofinansowanej ze środków PFRON ( za pośrednictwem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego) – czyli budynku Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Pełna mobilizacja pracowników Szkoły, pracowników ORW a także naszych przyjaciół, zaowocowała – cieszeniem się dźwiękiem pierwszego dzwonka, w nowych murach.

Inauguracji roku szkolnego dokonała Prezes Stowarzyszenia Pomocy Niepełnosprawnym

„ Bratek” Zofia Gągało, która powitała uczniów wraz z przybyłymi na tą uroczystość rodzicami oraz pracowników Szkoły. Przypomnieliśmy sobie historię 3 przeprowadzek, które ma za sobą Szkoła, ale to już właściwie historia……

Po uroczystej inauguracji nastąpiło zwiedzanie nowego budynku szkoły. I cóż, od jutra to już tylko praca i nauka, w nowych salach, pracowniach i w przepięknym otoczeniu lasu.

A już niebawem podzielimy się z Państwem fotorelacją z wnętrza nowego budynku Szkoły.

Realizujemy projekty we współpracy z:

          logo1     logo2     logo3     logo4