Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia przedszkolaki z grupy „Kotki” wzięły udział w sesji fotograficznej. Po udanej sesji udaliśmy się na zabawy w śniegu:)
Opracowała: Nina Michno
Opublikowała: Anna Górczewska