Śniegu nie za wiele ,ale nam nuda nie straszna i wykorzystujemy każdy dobry moment na świetną zabawę.Radość i uśmiech dziecka wynagradza wszystko.
Opracowała: Marta Kiełbus
Opublikowała: Anna Górczewska