Ułatwienia dostępu

"II Barlinecki Marsz dla Autyzmu"

2023.04 autyzm 2004 kwietnia odbył się "II Barlinecki Marsz dla Autyzmu"???? zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole "Bratek", który zapoczątkował obchody "Miesiąca Świadomości Autyzmu".

 

W marszu oprócz gospodarzy uczestniczyły dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowego w "Wiśniowym Sadzie", Akademii Malucha FILOKUBINO, Przedszkola Miejskiego nr 2 "Pod Topolą", Przedszkola Miejskiego nr 1 im. J. Porazińskiej, Małego Przedszkola w Rychnowie, Przedszkola w Mostkowie oraz delegacja ze szkoły Podstawowej nr 1 i Ośrodka Wychowawczo-Rewalidacyjnego w Barlinku. Celem marszu jest pokazanie akceptacji i zrozumienia dla wszystkich osób w spektrum Autyzmu. Dziękujemy za uczestnictwo: Pani Prezes Stowarzyszenia „BRATEK” Zofii Gągało ????, pani Katarzynie Stanisławskiej ????za przeprowadzenie animacji dla dzieci panu Piotrowi Stanisławskiemu???? za oprawę muzyczną marsz , Barlineckiemu Ośrodkowi Kultury???? za użyczenie sprzętu nagłaśniającego, Policjantom z Barlineckiego Komisariatu Policji ????za zabezpieczenie marszu oraz wszystkim tym, którzy wspólnie z nami pokonali trasę . DO ZOBACZENIA ZA ROK❤️????

Opracowała: Justyna Ożóg

Opublikowała: Anna Górczewska